Ogłoszenia

III Niedziela Zwykła

24.1. – 31.1.2021 r.

 • W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
 • We wtorek wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.
 • W czwartek wspomnienie
  św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
 • W sobotę wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy.
 • Spowiadamy od poniedziałku do środy w godzinach 15.00-16.30, a od czwartku do soboty w godzinach 10.00-11.30. Spowiedź odbywa się w konfesjonale.
 • Zapraszamy w każdą niedzielę przed Mszą św. wieczorną na godz. 18.30 na wspólną modlitwę Liturgii Godzin – Nieszpory. Teksty do modlitwy najwygodniej pobrać przez aplikację na smartfony brewiarz.pl.
 • Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, pamięci i wspólną modlitwą. Dziękujemy też za wszystkie ofiary przelewane na konto klasztorne na utrzymanie kościoła i klasztoru oraz za przestrzeganie przepisów sanitarnych – zwłaszcza noszenie maseczek w naszym kościele.
 • W naszym kościele może gromadzić się jedynie do 12 osób. Dlatego zachęcamy do oglądania Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła w Internecie. Link do transmisji można znaleźć na stronie internetowej naszego kościoła. Po transmisji Mszy św. w niedzielę można przyjechać do kościoła, by przyjąć Jezusa w Komunii św.
 • Z tyłu kościoła na stoliku można zaopatrzyć się w najnowszy numer Gościa Niedzielnego.