Ogłoszenia

II Niedziela Wielkiego Postu

28.2. – 7.3.2021 r.

 • W czwartek święto św. Kazimierza, królewicza.
 • Dziś kolekta na potrzeby misyjne naszych braci z Boliwii, gdzie pracuje o. Paschalis.
 • W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Drogę Krzyżową w piątki po Mszy św. i Gorzkie Żale w niedziele o 9.30.
 • W tym tygodniu zapraszamy również na szczególny czas adoracji wraz ze wspólnotą Zacheusz:
  – w czwartek 17.00-18.30 i 20.30-22.00
  – w piątek 6.00-18.30 i 21.00-24.00
  – w sobotę 0.00-18.30 i 20.30-22.00
 • Spowiadamy od poniedziałku do środy w godzinach 15.00-16.30, a od czwartku do soboty w godzinach 10.00-11.30. Spowiedź odbywa się w konfesjonale.
 • Zapraszamy w każdą niedzielę przed Mszą św. wieczorną na godz. 18.30 na wspólną modlitwę Liturgii Godzin – Nieszpory. Teksty do modlitwy najwygodniej pobrać przez aplikację na smartfony brewiarz.pl.
 • Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, pamięci i wspólną modlitwą. Dziękujemy też za wszystkie ofiary przelewane na konto klasztorne na utrzymanie kościoła i klasztoru oraz za przestrzeganie przepisów sanitarnych – zwłaszcza noszenie maseczek w naszym kościele.
 • W naszym kościele może gromadzić się jedynie do 12 osób. Dlatego zachęcamy do oglądania Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła w Internecie. Link do transmisji można znaleźć na stronie internetowej naszego kościoła. Po transmisji Mszy św. w niedzielę można przyjechać do kościoła, by przyjąć Jezusa w Komunii św.
 • Z tyłu kościoła na stoliku można zaopatrzyć się w najnowszy numer Gościa Niedzielnego oraz w paschaliki Wielkanocne.