Ogłoszenia

I Niedziela Adwentu

29.11. – 6.12.2020 r.

  • W poniedziałek święto św. Andrzeja, Apostoła.
  • W czwartek wspomnienie
    św. Franciszka Ksawerego, prezbitera.
  • W naszym kościele może gromadzić się jedynie do 12 osób. Dlatego zachęcamy do oglądania Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła w Internecie. Link do transmisji można znaleźć na stronie internetowej naszego kościoła. Po transmisji Mszy św. w niedzielę można przyjechać do kościoła, by przyjąć Jezusa w Komunii św.
  • Spowiadamy od poniedziałku do środy w godzinach 15.00-16.30, a od czwartku do soboty w godzinach 10.00-11.30. Spowiedź odbywa się w zakrystii – wejście przez prezbiterium w kościele.
  • Z tyłu kościoła na stoliku można zaopatrzyć się w opłatki na stół wigilijny – ofiara dowolna. Są tak również świąteczne świece Caritas w cenie 7 zł i najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
  • Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, pamięci i wspólną modlitwą. Dziękujemy też za wszystkie ofiary przelewane na konto klasztorne na utrzymanie kościoła i klasztoru oraz za przestrzeganie przepisów sanitarnych – zwłaszcza noszenie maseczek w naszym kościele.