Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocy

18.4. – 25.4.2021 r.

 • W piątek uroczystość św. Wojciecha,
  biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
 • W sobotę wspomnienie
  św. Fidelisa z Sigmaringen, prezbitera i męczennika.
 • Spowiadamy od poniedziałku do środy w godzinach 15.00-16.30, a od czwartku do soboty w godzinach 10.00-11.30. Spowiedź odbywa się w konfesjonale.
 • Dziękujemy za wszelkie oznaki życzliwości, pamięci i wspólną modlitwą. Dziękujemy też za wszystkie ofiary przelewane na konto klasztorne na utrzymanie kościoła i klasztoru oraz za przestrzeganie przepisów sanitarnych – zwłaszcza noszenie maseczek w naszym kościele.
 • W powodu obostrzeń sanitarnych w naszym kościele może przebywać do 9 osób.
  Z tego powodu w Mszach św. mogą uczestniczyć tylko osoby, które zamówiły intencję na dany dzień – prosimy, by osoby te weszły do kościoła przez furtę klasztorną. Dlatego zachęcamy do oglądania Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła w Internecie. Link do transmisji można znaleźć na stronie internetowej naszego kościoła. Po transmisji Mszy św. w niedzielę i uroczystości można przyjechać do kościoła, by przyjąć Jezusa w Komunii św.
 • Z tyłu kościoła na stoliku można zaopatrzyć się w najnowszy numer Gościa Niedzielnego.