Ogłoszenia

XXIX Niedziela Zwykła

18.10. – 25.10.2020 r.

 • W poniedziałek wspomnienie
  św. Piotra z Alkantary, prezbitera.
 • We wtorek św. Jana Kantego, prezbitera.
 • W środę wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, biskupa.
 • W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.
 • W piątek wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera.
 • Zachęcamy do oglądania Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła w Internecie.
  Link do transmisji można znaleźć na stronie internetowej naszego kościoła. Po transmisji Mszy św. w niedzielę można przyjechać do kościoła, by przyjąć Jezusa w Komunii św.
 • Dziś niedziela misyjna.
  Tegoroczne ofiary chcemy przekazać w połowie na posługę misyjną o. Paschalisa w Boliwii, a drugą część na posługę o. Placyda, który rozpoczyna budowę nowego klasztoru formacyjnego w miejscowości Morongoro w Tanzanii.
 • Zapraszamy w każdą niedzielę przed Mszą św. wieczorną na godz. 18.30 na wspólną modlitwę Liturgii Godzin – Nieszpory. Teksty do modlitwy najwygodniej pobrać przez aplikację na smartfony brewiarz.pl.
 • Można już składać wypominki za zmarłych, których chcemy polecać miłosierdziu Bożemu w pierwszych dniach listopada. Wypominki przyjmujemy w zakrystii i przy furcie. Nabożeństwa za zmarłych z czytaniem wypominek będą odprawiane po Mszy świętej w tygodniu od 02 do 08 listopada w następującym porządku: godzinki za Zmarłych w piątek i środę, Różaniec w sobotę i wtorek. Droga Krzyżowa w poniedziałek i czwartek. W czwartek 2.XI o 9.00 Msza św. za zmarłych polecanych.
 • Spowiadamy od poniedziałku do środy w godzinach 15.00-16.30, a od czwartku do soboty w godzinach 10.00-11.30. Spowiedź odbywa się w zakrystii – wejście przez prezbiterium w kościele.
 • W tyle kościoła można zaopatrzyć we franciszkańskie kalendarze misyjne na rok 2021. Ofiara dowolna. Z tyłu kościoła można również zaopatrzyć się w najnowszy numer Gościa Niedzielnego.